Banyojoy.com.tr' nin Tarihçesi

Sektörde yer alan ilgili ürünlerin her türlü ihtiyaçlarda en uygun, güvenilir ve hızlı bir şekilde tedarik etme amaçlı olarak 1988 yılında temellerini atmaya başladı. Böylelikle banyojoy.com.tr sektörde yer alan ürünleri tek tek uzman satıcıların geniş arz yelpazesini tek çatı altında birleştirdi ve yepyeni bir alışveriş anlayışını sizlerle buluşturdu. Özgün dizaynı, aradığını rahatlıkla bulma kolaylığı sağlayan banyojoy.com.tr sizlere çok özel bir alışveriş deneyimi sunmaktadır. banyojoy.com.tr yerel kültürümüzü ve piyasa koşullarını dikkate almaktadır.


İLKELER

Geniş ürün yelpazesi, fiyat - performans ilişkisinden kalite güvencesine, danışmaya ve sunduğumuz hizmetlere kadar daima ve öncelikle müşterilerimizi düşünüyoruz. Tecrübeli ve alanında uzman personel, müşteri memnuniyeti bizi biz yapan değerlerin başında gelmektedir. Bunun gelecekte de böyle kalabilmesi için banyojoy.com.tr yönetici kadrosu yüksek vasıflı idarecilerden oluşmaktadır. Bütün bunlar alışverişi banyojoy.com.tr keyifli ve kazançlı hale getirmektedir.

banyojoy.com.tr en büyük yapı tesisat konseptiyle, en fazla ürün çeşidiyle en düşük fiyat garantisi vererek müşterilerine kazançlı alışveriş yapmayı hedeflemektedir.


DENEYİMLİ KADRO

Güçlü bir felsefe; ekip ruhuna, yaratıcılığa ve hayata geçirmek için de tutarlılığa ihtiyaç duyar. Ama her şeyden önce, bunları anlayan ve uygulayabilen yapıda olmanızdır. Bu yüzden banyojoy.com.tr'de müşteriler ve çalışanlar, felsefemizin odak noktasında yer alırlar. banyojoy.com.tr  deneyimli ve eğitimli personel kadrosuyla özverili ve yüksek tempolu çalışma anlayışı ile hizmet vermektedir.


YERLİ ÜRETİM

banyojoy.com.tr her zaman yerli üretimi destekler ve yerli üreticileri sizlerle buluşturur. 


www.banyojoy.com.tr               destek@banyojoy.com.tr